Počet položek: 0

Celkem kusů: 0

  Celkem: 0 Kč

Celkem s DPH: 0 Kč

Hlavní stránka

Letní pneu ::

Zimní pneu ::

Pneumatiky Michelin

Pneumatiky BFGoodrich

Pneumatiky Kormoran

Disky ::

MOTO pneu ::

Konfigurátory ::

Ostatní pneumatiky ::

Odkaz na jiné značky ::

Info ::


Jedná se pouze o vybrané akce, více naleznete v akcích


 

Obchodní podmínky

Objednávka zboží

Objednání zboží probíhá elektronickou poštou prostřednictvím objednávkového formuláře. Prosíme o vyplnění e-mailové adresy a tel. čísla pro možnost potvrzení objednávky a upřesnění termínu dodání.

Pro Vaše pohodlné nákupy v rámci celé ČR dopravíme zboží na Adresu dodávky uvedenou v objednávce a to pokud možno ve Vámi zvoleném termínu. Běžná dodávka do 24 h (u zboží na skladě), jinak do dvou dnů.

Dodání zboží

Zboží je dodáváno formou přímé distribuce nebo prostřednictvím zásilkové služby. Balné se neúčtuje. Dopravné u pneu i disků činí 50 Kč/kus + DPH. Minimalní výše dopravného 200 Kč+DPH. Balné neúčtujeme. V případě osobního odběru v Olomouci není dopravné účtováno.

Zboží je dodáváno formou přímé distribuce, prostřednictvím zásilkové služby popř. je možný osobní odběr vč. servisních prací v Olomouci.

Platební podmínky

Úhrada probíhá při dodání zboží. V případě přímé distribuce proti předání daňového dokladu. V případě zásilkové služby, je daňový doklad (faktura) přiložen ke zboží, které je zasíláno dobírkou.

Platba možná taktéž na fakturu splatnou před dodáním zboží.

Registrace

Zákazníkům je v případě jejich souhlasu přidělen registrační kód při první objednávce. Uvedený kód umožňuje snadnější další objednávku zboží, kdy jsou automaticky předvyplněny údaje o odběrateli z poslední objednávky. Dále se pod uvedeným registračním kódem kumuluje objem všech objednávek z důvodu poskytování možných slev stálým zákazníkům. Zákazník, který není registrován a nemá registrační kód o tyto výhody přichází.

Slevy stalým zákazníkům

Stálým bezproblémovým zákazníkům poskytujeme další slevy v rámci přiděleného registračního kódu. Výše slevy je přidělována na základě rozhodnutí prodávajícího a vychází z objemu objednávek a jejich druhu. Kupující je oprávněn poskytovat uvedený kód k použití dalším osobám. Prodávající je oprávněn slevu kupujícímu odebrat a to zejména v případě zhoršení obchodních vazeb mezi prodávajícím a kupujícím či prodávajícím a uživatelem kódu.

Osobní odběr

Ceny uvedené na stránách e-shopu platí při osobním odběru pouze v případě objednání v e-shopu a následném odběru po obdržení výzvy k odběru. V případě pultového prodeje na místě bez objednávky mohou být ceny rozdílné - vyšší a na ceny uvedené v e-shopu není brán zřetel.

Adresa místa osobního odběru:
Chválkovická 82
773 00 Olomouc

Osobní objednávka a záloha

Ve specifických případech je prodávající oprávněn požadovat výslovný požadavek na osobní sjednání prodeje, popř. uhrazení nevratné zálohy před dodáním zboží.

Reklamace

Zboží k reklamaci je možno zasílat na adresu uvedenou v kontaktech.

Vrácení zboží

Zákazník má při internetové objednávce nárok na vrácení zboží v termínu 14 dnů.

Místo zpětného odběru použitých pneumatik:

Chválkovická 82
773 00 Olomouc

 
 
© All rights reserved DANTRADE a.s.
Designed by FlexWeb