Počet položek: 0

Celkem kusů: 0

  Celkem: 0 Kč

Celkem s DPH: 0 Kč

Hlavní stránka

Letní pneu ::

Zimní pneu ::

Pneumatiky Michelin

Pneumatiky BFGoodrich

Pneumatiky Kormoran

Disky ::

MOTO pneu ::

Konfigurátory ::

Ostatní pneumatiky ::

Odkaz na jiné značky ::

Info ::


Jedná se pouze o vybrané akce, více naleznete v akcích


 

Slevy - jak to funguje

Slevy na našich stránkách jsou poskytovány v rámci registračních kódů. Při objednávce zboží stačí objednávku doplnit o registrační kód a výsledná kupní cena Vám bude automaticky ponížena. Registrační kód je přenositelný, tj. může jej využívat větší počet kupujících. Délka platnosti registračního kódu není omezena časově ani počtem objednávek. Platnost kódu je ze strany prodávajícího ukončena pouze v případě porušení obchodních podmínek uživatelem kódu. Výše slevy je závislá na kumulovaném objemu objednávek a jejich druhu.

Jak slevu získat

Stálým bezproblémovým zákazníkům jsou na www.osobnípneu.cz poskytovány slevy v rámci registračního kódu. Vážíme si stálých zákazníků a v případě pravidelných odběrů jsou zákazníkům tyto slevy přidělovány. To jim umožňuje ještě výhodnější nákupy na našich stránkách.

Slevu můžete také získat umístěním buttonu či banneru nebo odkazu s popiskem na Vašich webových stránkách druhého řádu. To snadno provedete vložením zdrojového kódu. (viz níže)

Slevy se vztahují pouze na osobní pneu v našem e-shopu.

Banner - sleva 3%

<a href="http://www.osobnipneu.cz" target="_blank" title="www.osobnipneu.cz - Prodej pneu koncernu Michelin. Pneu Michelin, BFGoodrich, Kleber, Kormoran. "><img src="http://www.osobnipneu.cz/img/banner1.gif" alt="www.osobnipneu.cz - Prodej pneu koncernu Michelin. Pneu Michelin, BFGoodrich, Kleber, Kormoran. " width="468" height="60" border="0"></a>

www.osobnipneu.cz - Prodej pneu koncernu Michelin. Pneu Michelin, BFGoodrich, Kleber, Kormoran.

Takto získáte slevu 3%Button - sleva 2%

<a href="http://www.osobnipneu.cz" target="_blank" title="www.osobnipneu.cz - Prodej pneu koncernu Michelin. Pneu Michelin, BFGoodrich, Kleber, Kormoran. "><img src="http://www.osobnipneu.cz/img/button1.gif" alt="www.osobnipneu.cz - Prodej pneu koncernu Michelin. Pneu Michelin, BFGoodrich, Kleber, Kormoran. " width="88" height="31" border="0"></a>

Osobnipneu.cz - prodej pneu značek Michelin, Kleber, BFGoodrich, Kormoran

Takto získáte slevu 2%Odkaz s popiskem - sleva 2%

<a href="http://www.osobnipneu.cz" title="www.osobnipneu.cz - Prodej pneu koncernu Michelin. Pneu Michelin, BFGoodrich, Kleber, Kormoran.">www.osobnipneu.cz</a> - Prodej pneu koncernu Michelin. Pneu Michelin, BFGoodrich, Kleber, Kormoran. Maloobchod, velkoobchod pneu. E-shop.

www.osobnipneu.cz - Prodej pneu koncernu Michelin. Pneu Michelin, BFGoodrich, Kleber, Kormoran. Maloobchod, velkoobchod pneu. E-shop.


Potom už jen stačí poslat odkaz na Vaše stránky, na kterých bude odkaz, baner či buton umístěn a obratem obdržíte slevový kód. Toto oznámení můžete posílat na webmaster@osobnipneu.cz

 
 
© All rights reserved DANTRADE a.s.
Designed by FlexWeb